KIM JESTEŚMY?

Małopolska Szkoła Motocyklowa

Przede wszystkim jesteśmy motocyklistami dbającymi o bezpieczeństwo zarówno własne jak i innych. My nie jeździmy w T-shirtach i krótkich spodenkach, nie urywamy lusterek kierowcom i nie podginamy tablic rejestracyjnych. Jeździmy za to w każdych warunkach dynamicznie i bezpiecznie, starając się zmieniać na lepszy ten ciągle niekorzystny wizerunek motocyklisty.

16+Szkolimy lat
4439+Wyszkolonych ludzi
0+ofiar wypadków

NASZ ZESPÓŁ

Grupa instruktorów motocyklowych MSM to doświadczeni motocykliści pasjonujący się jazdą sportową i sport-turystyczną oraz off-roadową. Wśród naszych instruktorów spotkacie ratowników medycznych, policjantów z drogówki, są i strażacy, a więc pełen „zestaw” alarmowy, dający możliwości skorzystania z ich doświadczeń drogowych. Korzystając z naszych szkoleń poznacie Państwo wiele aspektów związanych z bezpieczeństwem i dynamiką motocykla. Nasi instruktorzy będą pracować z Państwem nad prawidłową techniką jazdy, wykształceniem odpowiednich umiejętności oraz nawyków , pokażą co robić w razie zagrożenia oraz nauczą jak sobie radzić na najtrudniejszych skrzyżowaniach i w sytuacjach nietypowych. Instruktorzy legitymują się wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, ukończonymi kursami specjalistycznymi w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, w Ośrodkach Doskonalenia Techniki Jazdy , posiadają także świadectwa instruktora techniki jazdy motocyklem i stosowne certyfikaty w tym zakresie. Corocznie przejeżdżamy tysiące kilometrów po Europie (oczywiście nie wszyscy w tym samym terminie bo nie miałby Was kto szkolić)

„Polecam z całego serca! Prawko kat. A zdane za pierwszym razem, a nigdy wcześniej nie jeździłam nawet 125 :). Kurs przeprowadzony w bardzo miłej atmosferze, instruktorzy z doświadczeniem. Polecam :)”

Karolina

„Są tak dobrzy, że byliby w stanie psa nauczyć jeździć motorem. Teoria i praktyka od strzała, a w życiu przed rozpoczęciem kursu na motorze nie siedziałam. Warto!”

Black

„Skorzystałem z oferty kursu doszkalającego, gdyż nie wyrobiłem się z egzaminem dwa sezony wcześniej i w ciągu 10 godzin nauczyłem się naprawdę dużo. Zdałem za pierwszym razem.”

Damian

„MSM została mi polecona przez kilku moich kolegów motocyklistów, jako ta w której naprawdę można nauczyć się jeździć. I jak najbardziej spełniła moje oczekiwania. Ciekawe zajęcia teoretyczne. Przyjaźni i cierpliwi…”

Piotr

„Mega dużo wiedzy potrzebnej do samodzielnej jazdy i świetne podejście do życiowych tematów. Instruktorzy to stare wygi, ale nie starzy wiekiem stąd można się wiele nauczyć. Bardzo sobie chwalę i polecam…”

Karol

„Gorąco polecam tę szkołę. Teoria przekazana w bardzo przyjemny i przystępny sposób. Same ważne, ciekawe i – co najważniejsze! – przydatne w praktyce informacje. Część praktyczna również bez zastrzeżeń …”

Magdalena

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Szkoła funkcjonuje już od przeszło 15 lat na rynku jako stricte motocyklowa. Sami się ciągle rozwijamy poprzez szereg szkoleń oraz inwestycji w nowoczesny sprzęt. Nasi instruktorzy posiadają wyższe wykształcenie oraz kursy pedagogiczne, co jest u nas wymogiem. Współpracujemy z licznymi placówkami naukowymi jak chociażby Wydziałem Psychologii UJ w Krakowie oraz należymy do Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów Techniki Jazdy. Dwóch naszych trenerów jest byłymi zawodnikami jeżdżącymi w mistrzostwach Polski w klasie supermoto oraz trialu motocyklowym. Infrastruktura szkoły oraz personel to najwyższe standardy w skali kraju w zakresie podstawowych szkoleń motocyklowych.

Zobacz nasze kompletne szkolenia – kliknij tu ..

DLACZEGO SZKOLIMY?

Pomysł szkoły powstał w wyniku długoletnich doświadczeń własnych, zdarzeń jakie możemy obserwować z racji wykonywanych zawodów i wszechobecnej bylejakości jaką zauważamy w szkoleniu przyszłych motocyklistów. Jeśli ktokolwiek ma wpływ na powyższe, to z pewnością dobra szkoła jazdy. Źle wyszkolony i nie uświadomiony zagrożeń żółtodziób daleko nie ujedzie. Mało tego zagraża całej reszcie i denerwuje innych kierowców. Dlatego każdy kto zaczyna swoją przygodę z motocyklem powinien najpierw przejść odpowiednie szkolenie, a kto już jeździ i chce robić to jeszcze lepiej , szybciej i precyzyjniej może skorzystać z oferty szkoleń MSM. Oferta kierowana jest nie tylko dla motocyklistów, ale i także dla licznej grupy skuterzystów.

Zobacz naszą GALERIĘkliknij tu .. 

WSPÓŁPRACUJEMY

Zapisz się już dziś!

Sprawdź jak wyglądają procedury …