Nie siedź w domu! Podróżuj z Nami!
Ucz się nowych rzeczy! 
Nawiązuj nowe znajomości ; )

Poniżej przedstawiamy Państwu niezwykle ciekawą ofertę szkoleń wyjazdowych przygotowaną przez szkołę motocyklową MSM zawierającą wszystkie najbardziej urokliwe trasy południowej Polski. Wyjazdy mają charakter szkoleń z jazdy w zwartym szyku. To okazja nie tylko do dobrej zabawy, ale przede wszystkim do poprawienia i doskonalenia swojej techniki jazdy. Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa dużym zainteresowaniem.

Dookoła TATR- wyjazd szkoleniowo-integracyjny

To jednodniowy wyjazd – zazwyczaj w soboty lub niedziele – startujemy o 9:00 rano i planowany powrót to godzina 19:00 – 20:00 w Krakowie. Trasę planują instruktorzy na bieżąco, często jest ona modyfikowana w zależności od warunków pogodowych w samych górach oraz obserwowanych umiejętności uczestników.  Przejeżdżamy najpiękniejsze regiony Słowacji – Spis, Liptov, Orava.
Po zachodniej stronie Tatr, wśród urzekających górskich krajobrazów Słowacji leży droga 584 – kwintesencja motocyklowej frajdy. Mimo niespełna 22 kilometrów długości znajdziemy tam długie proste, ostre serpentyny i niesamowite widoki. Droga jest dość zróżnicowana tak pod względem charakteru, jak i oferowanych widoków. Obok łagodnych łuków ze wspaniałymi widokami na niskie Tatry znajdziemy tu bardzo ostre serpentyny i strome podjazdy. Niewielki ruch pojazdów daje niesamowite możliwości do treningu jazdy i wpadnięcia w rytm zakrętów co umożliwi Wam także samoocenę zdobytych umiejętności i ugruntuje przyswojoną technikę jazdy.
Wypad kończymy niezwykłą atrakcją jaką jest przejazd wozem pancernym po słowackim lesie z doświadczonym czołgistą 🙂   Tym inaczej się skręca i droga nie jest równa … 🙂
Nasze wyjazdy umilamy Sobie postojami na fajnych stacjach i delektowaniem się dobra kawą jak na moto-turystów przystało. W tym czasie udzielamy przydatnych wskazówek, przypominamy najważniejsze zasady techniki jazdy oraz dyskutujemy o sprzętach na jakich podróżują uczestnicy. Tematyka wyjazdów z pewnością zainteresuje każdego bikera planującego turystyczne wykorzystywanie motocykla i mamy nadzieję, że zainspiruje także Tych co nawet o tym nie myśleli.
Z pewnością wrażenia niezapomniane!
Wyjazd ma charakter szkolenia gdzie w kilku etapach podajemy wiedzę i ćwiczymy:
  • jazdę w szyku zwartym z kapitanami prowadzącym i zamykającym (komendy)
  • jazdę po krętej drodze górskiej w stylu turystycznym (linia jazdy)
  • omawiamy zasady jazdy z pasażerem (pozycja, chwyt, hamowanie)
Do Krakowa wracamy na wieczór w okolicach 19:00 lub 20:00 co jest zależne od ruchu i długości przerw postojowych jakie robimy, a tu różnie bywa gdyż często nie możemy się nagadać z nowymi znajomymi.
Wyjazd nacechowany jest elementami szkolenia drogowego i dedykowany jest osobom rozpoczynającym przygodę z motocyklem. To przede wszystkim ma być przyjemność, relaks i nauka.
Wyjazdy organizujemy cyklicznie po zebraniu grupy maksymalnie 6 osób.
Koszty organizacji wyjazdu:
– 300 zł / za motocykl (opłata rezerwująca miejsce)

Doliczyć musicie koszty własne jak:
– obiad po stronie słowackiej (ok.10 euro – można płacić kartą)
– koszty paliwa (ok.100 zł – dystans 350 – 400 km)
* zależnie od trasy wyjazdu
Wymagamy:
– posiadanie sprawnego motocykla i kompletny strój motocyklowy
– posiadanie prawa jazdy kat. A lub A2 oraz motocykla min. 500 ccm
*pasażer musi również posiadać kompletny strój i być pełnoletni.

Technika

dookoła Tatr na motocykludoskonalenie bezpiecznej jazdy motocyklemjazda w grupie na motocyklachkurs jazdy w szyku motocyklemkurs wyjazdowy na motocyklachMSM Małopolska szkoła Motocyklowaszkolenie dla motocyklistówszkolenie drogowewycieczka na motocyklach po Małopolsce