Kurs „Świeżak” , czyli od 125 do 700-tki

Zapomniałeś już że masz kat.A?
Chcesz powrócić na dwa koła?

To szkolenie jest przeznaczone dla osób, które miały długą przerwę w jeździe motocyklem, a posiadają uprawnienia w postaci prawa jazdy kategorii A. Właściwie to trochę kurs od nowa, ale na wyższym poziomie i z przeglądem różnych pojemności i typów motocykli. Nauka w las nie pójdzie!

PAKIET „Świeżak” – 10h intensywnej powtórki

Często zdarza się , że po zdanym egzaminie na prawo jazdy nie mieliśmy możliwości zakupić motocykla, a więc nabyte umiejętności straciły na czasie, a całe nasze doświadczenie to zaledwie szkolny kurs na jakimś małym motocyklu. Kiedy jednak nadchodzi okazja zakupu motocykla, to okazuje się że nasze umiejętności są właściwie na poziomie „nauki jazdy” i żeby nie wracać się na kurs podstawowy warto skorzystać z tego pakietu 10h szkolenia.

Przygotowaliśmy dla Państwa szkolenie , które w stosunkowo krótkim czasie przypomni nabyte kiedyś umiejętności, odświeży obycie się z motocyklem, a często pozwoli nabyć kolejne umiejętności – szczególnie w jeździe motocyklami o większych pojemnościach niż te na kusie z przed paru lat.

Od małego do dużego 125 – 700 ccm

Szkolenie zaczynamy od małych pojemności w klasie 125 ccm przechodząc kolejno do 250-tek i dalej do klasy pojemnościowej 300 ccm oraz 500 ccm.  Stopniowanie trudności zadań i zwiększanie pojemności oraz ciężaru maszyny daje niezwykłe rezultaty. Małymi krokami w szybki sposób zaczynacie Państwo panować w całkowicie zadowalający sposób na maszynami klasy „500 ccm” i próbujecie klasy „650 ccm” do docelowo „700 ccm”

Trening oparty jest na ćwiczeniach pozwalających wyczuć gabaryty, ciężar, granicę równowagi. Ćwiczymy docelowo dwa najważniejsze zagadnienia, czyli hamowanie i skręcanie.

Przeciwskręt, manewrowanie z wychyłem, czy też próby hamowania z różnych prędkości dają podstawy do dalszej samodzielnej jazdy. Dzięki naszej sekwencji specjalnie dobranych ćwiczeń i motocykli o różnej wadze oraz pojemnościach nauczysz się panować nad motocyklem w różnych sytuacjach jakie zdarzają się na co dzień w których to ludzie niszczą sobie sami motocykle za grube pieniądze ku uciesze serwisów i rozpaczy ubezpieczycieli. Nauka i odpowiedni trening zapobiegną tym przykrym sytuacjom, więc warto znaleźć te 10 godzin czasu na doszlifowanie kiedyś już nabytych umiejętności i wprowadzenie właściwych zaczątków dla nawyków jakie wykształcisz już później jeżdżąc systematycznie.

Więcej informacji i zapisy – telefonicznie lub mailowo – kliknij tu ..

Doszkolenie

dobry instruktor motocyklowydoskonalenie jazdykurs dla osób z prawem jazdy Akurs na 125 ccmkurs na 300 ccmkurs na 500 ccmkurs na 600 ccmkurs na 700 ccmkurs powtórkowy dla motocyklistykurs Świeżakpowrót na motocyklpowrót na motocykl po przerwiepowtórzenie kursu motoszkoła dla motocyklistówszkoła motocyklowa w Krakowieszkolenie na różnych motocyklach