Kurs „Świeżak” , czyli od 125 do 600-tki

Zapomniałeś już że masz kat.A?
Chcesz powrócić na dwa koła?

To szkolenie jest przeznaczone dla osób, które miały długą przerwę w jeździe motocyklem, a posiadają uprawnienia w postaci prawa jazdy kategorii A. Właściwie to trochę kurs od nowa, ale na wyższym poziomie i z przeglądem różnych pojemności i typów motocykli. Nauka w las nie pójdzie!

PAKIET „Świeżak” – 10h intensywnej powtórki

Często zdarza się , że po zdanym egzaminie na prawo jazdy nie mieliśmy możliwości zakupić motocykla, a więc nabyte umiejętności straciły na czasie, a całe nasze doświadczenie to zaledwie szkolny kurs na jakimś małym motocyklu. Kiedy jednak nadchodzi okazja zakupu motocykla, to okazuje się że nasze umiejętności są właściwie na poziomie „nauki jazdy” i żeby nie wracać się na kurs podstawowy warto skorzystać z tego pakietu 10h szkolenia.

egzamin-mord-A,A2

Przygotowaliśmy dla Państwa szkolenie , które w stosunkowo krótkim czasie przypomni nabyte kiedyś umiejętności, odświeży obycie się z motocyklem, a często pozwoli nabyć kolejne umiejętności – szczególnie w jeździe motocyklami o większych pojemnościach niż te na kusie z przed paru lat.

Od małego do dużego 125 – 700 ccm

Szkolenie zaczynamy od małych pojemności w klasie 125 ccm przechodząc kolejno do 250-tek i dalej do klasy pojemnościowej 3 oraz 500 ccm.  Stopniowanie trudności zadań i zwiększanie pojemności oraz ciężaru maszyny daje niezwykłe rezultaty. Małymi krokami w szybki sposób zaczynacie Państwo panować w całkowicie zadowalający sposób na maszynami klasy „500 ccm” i próbujecie klasy „650 ccm” do docelowo „700 ccm”

Trening oparty jest na ćwiczeniach pozwalających wyczuć gabaryty, ciężar, granicę równowagi. Ćwiczymy docelowo dwa najważniejsze zagadnienia, czyli hamowanie i skręcanie.

Przeciwskręt, manewrowanie z wychyłem, czy też próby hamowania z różnych prędkości dają podstawy do dalszej samodzielnej jazdy. Dzięki naszej sekwencji specjalnie dobranych ćwiczeń i motocykli o różnej wadze oraz pojemnościach nauczysz się panować nad motocyklem w różnych sytuacjach jakie zdarzają się na co dzień w których to ludzie niszczą sobie sami motocykle za grube pieniądze ku uciesze serwisów i rozpaczy ubezpieczycieli. Nauka i odpowiedni trening zapobiegną tym przykrym sytuacjom, więc warto znaleźć te 10 godzin czasu na doszlifowanie kiedyś już nabytych umiejętności i wprowadzenie właściwych zaczątków dla nawyków jakie wykształcisz już później jeżdżąc systematycznie.

Więcej informacji i zapisy – telefonicznie lub mailowo – kliknij tu ..

Doszkolenie