Odbudowujemy zabytkowego GSXR-a 750


Odbudowujemy zabytkowego
Suzuki GSX-R-a (GR 75a)

W 2011 roku zakupiliśmy w Szwajcarii zaniedbany, historyczny, słynny model – pierwszego na świecie Suzuki GSXR-a o symbolu GR 75a. Motocykl wyprodukowany w 1985 roku w Japonii , zakupiony przez szwajcarskiego rolnika – przestał w tartaku 25 lat!

Pierwszy Sport na aluminium SUZUKI GSX-R

Postanowiliśmy odrestaurować ten zabytkowy egzemplarz i móc na jego przykładzie ukazywać tempo i rozwój japońskiej myśli technicznej , która zmieniła na zawsze świat motocykli sportowych, a ten model był istnym punktem zwrotnym – był pierwszym motocyklem z aluminiową ramą i dysponował mocą 101 KM, to prawdziwy prekursor wśród sportowych konstrukcji tamtych lat.
Zaprezentowanie sprawnego 30 letniego GSXR-a będzie dla Nas prawdziwą przyjemnością.

Planujemy prezentację modelu na wystawach i targach motocyklowych. Na specjalnie wykonanym pod niego stoisku prezentować będziemy historię modelu oraz proces odbudowy tej konkretnej maszyny.

Dołącz do Nas i miej udział w odbudowie sportowego zabytku

Jeśli Jesteś zainteresowany wsparciem tej inicjatywy prosimy o kontakt. Liczymy na darczyńców którzy chcąmieć swj udział w tym przedsięwzięciu. Każdy darczyńca otrzyma unikatową koszulkę w barwach Suzuki symbolem GR 75a i logiem akcji odbudowy modelu.

 

Aktualności