Kursy Drogowe dla początkujących


Po zakupie motocykla pasuje nim jeździć nie tylko do pracy, ale przede wszystkim delektować się widokami, zapachami, kawą w fajnej restauracji przy drodze i nowymi znajomościami. Czas ciągle ucieka, goń go kilometrami i niezapomnianymi chwilami spędzonymi na motocyklu w dobrym towarzystwie.

Wycieczki „rozruchowe” na rozpoznanie maszyny i swojej wytrwałości

Przedstawiamy Państwu niezwykle ciekawą ofertę szkoleń wyjazdowych przygotowaną przez szkołę motocyklową MSM zawierającą wszystkie najbardziej urokliwe trasy południowej Polski. Wyjazdy mają charakter szkoleń , gdyż każdy uczestnik objęty jest zainteresowaniem instruktora biorącego udział w wyjeździe. To okazja nie tylko do dobrej zabawy, ale przede wszystkim do poprawienia i doskonalenia swojej techniki jazdy. Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa dużym zainteresowaniem.

Dookoła TATR
To jednodniowy wyjazd – zazwyczaj w soboty lub niedziele – startujemy o 9:00 rano i planowany powrót to godzina 20:00 w Krakowie. Trasę planują instruktorzy na bieżąco, często jest ona modyfikowana w zależności od warunków pogodowych w samych górach oraz obserwowanych umiejętności uczestników. Przejeżdżamy najpiękniejsze regiony Słowacji – Spis, Liptov, Orava.

Po zachodniej stronie Tatr, wśród urzekających górskich krajobrazów Słowacji leży droga 584 – kwintesencja motocyklowej frajdy. Mimo niespełna 22 kilometrów długości znajdziemy tam długie proste, ostre serpentyny i niesamowite widoki.

Droga jest dość zróżnicowana tak pod względem charakteru, jak i oferowanych widoków. Obok łagodnych łuków ze wspaniałymi widokami na niskie Tatry znajdziemy tu bardzo ostre serpentyny i strome podjazdy. Niewielki ruch pojazdów daje niesamowite możliwości do treningu jazdy i wpadnięcia w rytm zakrętów co umożliwi Wam także samoocenę zdobytych umiejętności i ugruntuje przyswojoną technikę jazdy.


Wypad kończymy niezwykłą atrakcją jaką jest przejazd wozem pancernym po słowackim lesie z doświadczonym czołgistą : ) Tym inaczej się skręca i droga nie jest równa … : )


Z pewnością wrażenia niezapomniane! Szczególnie jak nam deszczem dowali ; )
Do Krakowa wracamy na wieczór w okolicach 20-21 godziny.

Wyjazd nacechowany jest elementami szkolenia drogowego i dedykowany jest osobom rozpoczynającym przygodę z motocyklem. To przede wszystkim ma być przyjemność, relaks i nauka. Robimy częste postoje, pijemy kawki i dyskutujemy o technice jazdy.

Wyjazdy organizujemy cyklicznie po zebraniu grupy min. 6 motocykli, a max. 8 maszyn. Także kameralnie.

Więcej o szkoleniach drogowych w zakładce SZKOLENIA

Aktualności

dookoła Tatr motocyklemdoskonalenie taktyki jazdy motocyklemdoskonalenie technik jazdy motocyklemjazda w grupie motocyklikurs dla początkującychkurs jazdy w szyku motocyklempierwsza trasa motocyklempierwsze kroki na motocykluszkolenia drogowewycieczki motocyklowe z Krakowazasady jazdy w grupieznaki i sygnały motocyklisty